Dovolená v ordinaci

Oznamujeme, že z důvodu dovolené MUDr. Rašovského bude od 22/6 do 8/7 2023 v ordinaci MUDr.Marvanová v čase  8,00 hod – 12,00 hod.  Každý čtvrtek bude ordinace  od 13,00 do 17,00 hod. Děkujemme za pochopení a prosíme pacienty, aby v tuto dobu chodili do ordinace jen v nutných případech. Sestra bude v ordinaci po celou pracovní dobu, ale  jen pro pacienty na EKG..  Ostatním pacientům nebude možné se věnovat.  Děkujeme za pochopení.

Výběrové řízení RM 2023

Pracoviště MUDr. Jiří Rašovský s.r.o. Kuřim   IČO 29230144 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení rezidenčního místa pro obor všeobecné praktické lékařství.   Přihlášky adresujte na naše emailové adresy,   Konec výběrového řízení je 19/7 2023.       Náležitosti přihlášky probíhají dle metodiky   MZ ČR.

Příloha na stažení 1
Příloha na stažení 2
Příloha na stažení 3
Příloha na stažení 4
Příloha na stažení 5

 

 

Zavřření ordinace 9-10/02 2023

Oznamujeme, že 9-10/02 2023 bude z tecnických důvodů uzavřena ordinace. Akutní pacienti navštíví LSPP  Úrazová nemocnice Brno, Ponávka č. 6,   v ohrožení života volejte 155.Děkujeme za pochopení.

upozornění

Upozorňujeme, že 23/12 a 30/12 2022 je vaší ordinaci dovolená. Pokud bude potřeba, navštivte  LSPP Úrazová nemocnice Brno.   Emaily budou  zpracovány v následujících pracovních dnech. Děkujeme za pochopení.

Dovolená

Z důvodu dovolené 10/5 – 13/5 naši ordinaci zastupuje pouze pro akutní pacienty MUDr.Vítková, naproti drogerie Marek, MUDr. Laštůvková ordinace u železničního mostu, ul, Legionářská, a MUDr.Chalupská poliklinika Kuřim. Ve středu je přítomna sestra pouze na odběry, které jsou objednané. Děkujeme za pochopení.

Onemocnění personálu

Z důvodu izolace personálu prosíme , aby pacienti v tomto týdnu objednaní na odběry a na prevence nechodili do ordinace. Předoperační vyšetření a pouze opravdu akutní pacienty ošetříme. Děkujeme za pochopení.

Komunikace emailem

Žádáme pacienty, kteří s námi komunikují emaily, aby si vždy vybrali pouze jednu adresu emailu. Pokud píšete na obě dvě adresy souběžně, je odpovídáno duplicitně a to nás velmi zdržuje. Jednu emailovou adresu obsluhuje lékař, druhou adresu lékařka. Děkujeme za pochopení.

Očkování 3. dávka Covid 19

Upozorňujeme, že 3.dávka očkování Covid 19 se v naší ordinaci začíná aplikovat od 2/11 2021, Pacienti, kteří mají zájem se mohou dostavit dle předchozí domluvy. Nejdříve po 6 měsících od druhé dávky na Covid 19. Pozor, souběžně očkujeme i proti chřipce, je proto nutné přesně specifikovat o jaké očkování máte zájem, kdy jste byli naposledy očkováni jakoukoliv očkovací látkou. Odstup mezi jednotlivými očkování je nejméně 14 dní.

Dovolená

Upozorňujeme na dovolenou v naší ordinaci od 6/5 do 13/5 2021. Pacienti objednaní k odběrům krve a na očkování přijdou dle objednání.  Zástup  v pátek, v pondělí a středu MUDr. Vítková Kuřim, zástup v úterý a ve čtvrtek MUDr. Laštůvková. Prosíme pacienty, aby chodili k zástupu pouze v akutních stavech.