Kontakt

mudr_rasovsky_provozni_doba_ordinace2

Objednání: osobně, +420 541 230 139, [email protected], [email protected]
Akutní pacient: život ohrožující stav, akutní bolesti břicha nebo hrudníku, dušnost, poruchy vědomí, úrazy, vysoká teplota

mudr_rasovsky_kontakty

MUDr. Jiří Rašovský

Praktický lékař

Adresa:

Dr. Vališe 378
664 34 Kuřim

Telefon:

+420 541 230 139

E-mail:

[email protected]
[email protected]

Pište, prorísm, pouze na jeden z uvedených e-mailů

Systém objednání

V současné době je nutné se objednávat na odběr biologického materiálu.
Akutní odběry určí lékař mimo pořadí.
Objednáváme pacienty na preventivní prohlídky běžné, preventivní prohlídky závodní, prohlídky práce neschopných pacientů. Vyhrazeným dnem je prodloužená odpolední ordinace ve středu a ve čtvrtek. Akutní stavy ošetříme přednostně.
Chápeme, že prioritou pacientů je minimální čekací doba v ordinaci a proto jsme zavedli lístkový objednací systém v čekárně pacientů, který přispívá k efektivnějšímu průběhu ordinace.
Lístkový systém zajištuje pacientům takové pořadí, jaké si vytisknou při příchodu.
Přesto je naše práce velmi nevypočitatelná. Řada onemocnění má rychlý průběh a není možné jejich vznik předvídat. Z těchto důvodu je objednací systém limitován. Prosíme naše pacienty o pochopení a vzájemnou ohleduplnost.
Chronicky užívané léky mohou být na vyžádání připraveny k odběru po telefonickém objednání.
Objednání a konzultace jsou sice možné i prostřednictvím internetu, ale žádáme o laskavé upřednostnění telefonické komunikace. Pevná linka je provozována internetem, při zatelefonování Vás systém zařadí do pořadí, proto se neozývá obsazovací tón. Vyčkejte tedy, prosím, spojení.