O nás

Vážení pacienti,
vytvořili jsme nový rozpis ordinačních hodin, který zabezpečí, aby každý pacient s akutními stavy byl ošetřen neprodleně a ostatní se mohli objednat na čas.
Každý den ráno budou vyčleněny první 2 hodiny pracovní doby pro neodkladné případy, jako jsou bolesti na hrudi, akutní dušnost, bolesti břicha a teploty.
Ostatní pacienti budou mít možnost se objednat načas na určitou hodinu.

Objednávání bude cestou domluvy

1. osobně se sestrou
2. telefonicky na čísle : 541 230 139
3. e-mailem
Tuto možnost zavádíme z důvodu vylepšení služby pacientům a zároveň zamezení zvýšeného počtu pacientů v čekárně a tím snížení kontaktů s infekčními pacienty
V současné době máme dvě e – mailové adresy, ne kterých je možno se objednat, konzultovat svůj zdravotní stav, popřípadě odeslat i obrazovou dokumentaci.

Jedná se o:
1. rasak@post.cz
2. e-ordinacerasovsky@post.cz.

Komunikace běží po celou dobu nouzového stavu a zdá se, že se osvědčila. Jsme schopni odesílat e-recepty, vyřizovat e-neschopenky, objednávat preventivní prohlídky, odběry a jiné záležitosti, které se týkají provozu ordinace.

Podmínkou je aktualizovat svá telefonní čísla a e-mailové adresy.

Změny se jistě nepodaří realizovat skokově, ale postupně, což vyžádá trpělivost od Vás i od nás.
Dáváme si za úkol všem pacientům vyhovět! Ale našim cílem je přejít postupně na objednávkový systém, který Vám bude vyhovovat. Budeme se snažit , aby v případě nedorozumění neodcházel pacient bez ošetření.

Co je akutní stav?
Všechny život ohrožující stavy, bolesti na hrudi, poruchy vědomí, horečnaté stavy, bolesti břicha, akutní bolesti zad trvající méně než 48 hodin.

Všechny ostatní stavy které snesou odkladu budou objednány na čas.